Salon krásy Komfort

Estetické centrum Komfort
Akce
 
Diagnostika pleti
Vyšetření znamének
Ženská tajemství
Moderní léčba křeč. žil
Permanentní makeup
Dieta Medidiet
Phytomer
Medik8
 
Články v tisku
Naše paleta služeb
 
Mezo nitě
Dermolissage (der. abraze)
Výplně vrásek
INJEKČNÍ LIPOLÝZA
Mikrojehličkování
 
Lékařská kosmetika
IPL Laser - Nová generace
IPL laser
Liposukce
Lymfodrenáž
Masáže
Kosmetika
Solárium
Vizážistka
Dále nabízíme
 
Kontakty
Nabídka zdrav. prostor
Naši partneři

Omlazení pleti vlastní krevní plazmou

Proč omlazení krevní plazmou v Asklepionu?

  • Technologie s deklarovaným počtem omlazujících buněk
  • Desetiletí zkušeností a klinického výzkumu
  • Unikátní kombinace s radiofrekvencí či lasery

Genetické naprogramování organismu je nemilosrdné a přibývající léta se na pleti projevují především ztrátou její elasticity a vznikem vrásek. Možnosti, jak zastavit stárnutí kůže, však nejsou zdaleka vyčerpané. Zjistěte více o nové revoluční metodě omlazení pleti vlastní krevní plazmou, kterou exkluzivně provádíme v Asklepionu, a domluvte si svou konzultaci ještě dnes.

Co je to omlazení pleti vlastní plazmou?

Jde o progresivní metodu dermatologie, která dokáže navrátit pleti mladší vzhled a zbaví ji tak  únavy i další negativních projevů spojených s jejím stárnutím. Využívá k tomu vlastní krevní plazmu klienta a jejích regeneračních schopností.

Jak probíhá omlazení pleti vlastní plazmou?

Při omlazení vlastní plazmou dochází ke stimulaci kožních buněk pomocí metody PRF či PRP (platelar rich plasma). Při ní obohatíme plazmu o růstové faktory z krevních destiček a pomocí mezoterapie (injekční aplikací aktivních látek do střední vrstvy kůže) tak dodáme pleti „vitaminový koktejl“.

Tím dojde k nastartování regeneračních procesů. Zároveň se zpomalí další stárnutí pokožky a nastartuje produkce kolagenu. K omlazujícímu procesu dochází díky stimulaci kožních buněk. Ty se omladí díky tělu vlastním růstovým faktorům, které působí jako vitaminová bomba. Pleť je již pár dnů po zákroku vypnutá, hladká a plná života. V Asklepionu účinky podporujeme unikátní kombinací s ošetřením radiofrekvencí eMatrix.

Pro koho je vhodné omlazení pleti vlastní plazmou?

Omlazení vlastní plazmou lze pro stimulaci kožních buněk provézt v oblasti obličeje, rukou i v oblasti dekoltu prakticky v jakémkoli věku.

Jak se chovat po omlazení pleti vlastní plazmou?

Omlazení pleti pomocí vlastní plazmy se provádí ambulantně a nijak vás neomezuje v běžném životě. Všechny fáze ošetření s vámi dermatolog pečlivě projde a dá vám další tipy, jak efekt ošetření maximalizovat.

 
copyright © 2008 - 2021 - Estetické centrum Komfort. Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.