Salon krásy Komfort

Estetické centrum Komfort
Akce
 
Diagnostika pleti
Vyšetření znamének
Ženská tajemství
Moderní léčba křeč. žil
Permanentní makeup
Dieta Medidiet
Phytomer
Medik8
 
Články v tisku
Naše paleta služeb
 
Mezo nitě
Dermolissage (der. abraze)
Výplně vrásek
INJEKČNÍ LIPOLÝZA
Mikrojehličkování
 
Lékařská kosmetika
IPL Laser - Nová generace
IPL laser
Liposukce
Lymfodrenáž
Masáže
Kosmetika
Solárium
Vizážistka
Dále nabízíme
 
Kontakty
Nabídka zdrav. prostor
Naši partneři

Omlazení pleti radiofrekvencí eMatrix + IPL

1857

Vyřešte Bunny Lines, pigmentace a omládněte s Marcelou Škábovou

Marcela Škábová, redaktorka TV Nova v pořadu Prásk! vyzkoušela u nás na oddělení dermatologie sérii omlazujících ošetření. Co to s její pletí udělalo?

Po omlazení vlastní krevní plazmou, vyhlazení jemných mimických vrásek kolem očí a mračivky mezi obočím botulotoxinem a hlubších nosoretních vrásek kyselinou hyaluronovou se vrátila do Asklepionu, abychom zkontrolovali výsledek a pokračovali v sérii zákroků, které mají jak okamžitý omlazující, tak preventivní účinek. Marcela si také ve 2. patře Asklepionu vyzkoušela, jak má vypadat správná kosmetická péče, která by měla dermatologická ošetření alespoň jednou za měsíc doplnit. Absolvovala proto luxusní rituál Phytomer Pioneer. Jak se vám v reportáži líbil?

Na oddělení dermatologie a laserové medicíny ji MUDr. Kateřina Klauzová, MBA, nejprve doporučila ošetření radiofrekvencí eMatrix, která hloubkově prohřeje kůži, a tím nastartuje tvorbu kolagenu, vypne pleť, stáhne póry a vyhladí i drobné vrásky a jizvičky. Po cca 10minutovém zákroku přišlo na řadu intenzivní pulzní světlo Ellipse MultiFlex (IPL) poslední generace, které vaši pleť zbaví pigmentací a žilek, sjednotí barvu pleti.

A na závěr Bunny Lines, jemné mimické vrásky, které se nám dělají po stranách nosu. Na ty stačily dva drobné vpichy botulotoxinu.

Podívejte se na reportáž, jaký výsledek ošetření přinesla a přemýšlejte, co pro svou pleť můžete udělat vy.

 

 
copyright © 2008 - 2021 - Estetické centrum Komfort. Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.