Salon krásy Komfort

Estetické centrum Komfort
Akce
 
Diagnostika pleti
Vyšetření znamének
Ženská tajemství
Moderní léčba křeč. žil
Permanentní makeup
Dieta Medidiet
Phytomer
Medik8
 
Články v tisku
Naše paleta služeb
 
Mezo nitě
Dermolissage (der. abraze)
Výplně vrásek
INJEKČNÍ LIPOLÝZA
Mikrojehličkování
 
Lékařská kosmetika
IPL Laser - Nová generace
IPL laser
Liposukce
Lymfodrenáž
Masáže
Kosmetika
Solárium
Vizážistka
Dále nabízíme
 
Kontakty
Nabídka zdrav. prostor
Naši partneři
Injekční lipolýza

holkaInjekční lipolýza

Sportujete, zdravě jíte, ale pořád se nemůžete zbavit tuku nebo celulitidy určitých partií?

Máme pro Vás řešení.

Injekční lipolýza

1) Lipolýza je jednou z novějších neoperačních metod, který zbavuje tělo nadbytečného tuku a celulitidy. Lze ji označit za neinvazivní liposukci. Nejedná se o zázračný způsob redukce váhy, ale o řešení nadbytečného tuku v partiích, kde nepomáhá cvičení ani dieta. Zákrok provádí lékař – dermatolog.

2) Které partie můžete zlepšit?
* podbradek, krk a tváře
* stehna a hýždě
* dolní a horní část břicha
* kolena, ramena, ruce a záda

3) Jak zákrok probíhá?
Během lipolýzy se aplikuje tenkou jehlou látka fosfatydylcholin (neboli lecitin) přímo do nežádoucího nahromaděného tuku, je možné použít derma váleček s dostatečnou délkou jehliček. Samotný zákrok není náročný, trvá přibližně 30 minut. Zákrok je bezbolestný, proto není prováděn v anestezii, a to ani lokální.

4) Co je fostatydylcholin ( lecitin)?
Fosfatydylcholin je přírodní produkt získávaný ze sojových bobů a vyráběný rovněž v těle. Tento enzym štěpí tuky na malé části, které jsou přirozenou cestou eliminovány z těla. Tuk rozpouštěný za pomocí injekcí je krví přirozenou cestou odváděn z těla pryč.

5) Co dělat před ošetřením?
Pokud používáte léky na ředění krve, poraďte se s lékařem, který Vám je předepsal, o vhodnosti vysazení minimálně 1 týden před zákrokem.

6) Co mě čeká po ošetření?
Ihned po ošetření můžete jít domů a vrátit se ke svým běžným činnostem. Ošetřené místo bude těsně po aplikaci zarudlé a oteklé. V ojedinělých případech se mohou objevit modřinky. Po 3 dnech se zpravidla vše vrací do normálního stavu. Doporučujeme pít nejméně 2 litry vody denně a užívat dostatek vitamínů, minerálů a antioxidantů. Tím se zrychlí odtok tuku z Vašeho těla.

7) Výsledek lipolýzy
Efekt injekční lipolýzy je patrný asi za 4 týdny, kdy se tuk postupně rozpouští. Velkou výhodou je, že tuk je odstraněn rovnoměrně. Ošetření má příznivý vliv na kolagen, čím je dosaženo stahujícího efektu kůže.
Ideální je podstoupit 2-4 ošetření s odstupem 6-8 týdnů, aby došlo k výraznému zmenšení obvodu dané oblasti. Výsledek je permanentní při zachování stejné hmotnosti. Pro odstranění celulitidy se využívá metoda neinvazivní mezoterapie.

8) Kontraindikace:
Injekční lipolýza se neprování na mladistvých a dětech, těhotných ženách, při alergii na sóju a na pacientech s neobvyklými onemocněními.
Lékař Vám jistě rád poradí, jestli je tento zákrok pro Vás vhodný.

Stop tukům! Krásné křivky bez bolestivé operace. Lipolýza je jednou z nejnovějších neoperačních metod. Nejúčinnější, bezbolestná metoda jak zbavit tělo nadbytečného tuku. Vyzkoušejte tuto novinku.


 


copyright © 2008 - 2021 - Estetické centrum Komfort. Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.