Salon krásy Komfort

Estetické centrum Komfort
Akce
 
Diagnostika pleti
Vyšetření znamének
Ženská tajemství
Moderní léčba křeč. žil
Permanentní makeup
Dieta Medidiet
Phytomer
Medik8
 
Články v tisku
Naše paleta služeb
 
Mezo nitě
Dermolissage (der. abraze)
Výplně vrásek
INJEKČNÍ LIPOLÝZA
Mikrojehličkování
 
Lékařská kosmetika
IPL Laser - Nová generace
IPL laser
Liposukce
Lymfodrenáž
Masáže
Kosmetika
Solárium
Vizážistka
Dále nabízíme
 
Kontakty
Nabídka zdrav. prostor
Naši partneři
Ošetření IPL
Jak probíhá ošetření IPL přístrojem
Ošetření provádí odborně vyškolený personál. Oči klienta jsou chráněny ochrannými brýlemi. Na ošetřované místo je nanesen speciální inteligentní gel, který je nutný k přenosu světla a k ochlazování ošetřované oblasti. Nepoužíváme ultrazvukový gel. Optický aplikátor se přitlačí na ošetřované místo a vystřelí světelný záblesk. V té chvíli klient pocítí mírné štípnutí, teplo. Po ošetření se dostaví pocit mírného pálení.
 
IPL laser

IPL laser (intenzivní pulsní světlo), trvalé odstranění nežádoucích kosmetických vad: epilace, fotorejuvenace (omlazení), akné, pigmentace, cévní léze (rozšířené žilky), jizvy a strie, tetování.

Přístroj SMART puls byl speciálně vyvinut na kosmetické účely a ošetření pleti, včetně kosmetické permanentní epilace a fotorejuvenace. Přístroj pracuje jako tzv. intenzivní pulzní světlo (IPL), jehož efekt je založen na spektru o různých vlnových délkách. Tato technologie používá viditelných a bezpečných záblesků světla xenonového světelného zdroje. Viditelné světlo se na krystalu aplikátoru rozptýlí a projde jím na kůži, která má být ošetřena.
Epilace: doporučený cyklus je 4-7 sezení po 4-12 týdenním intervalu. Energie světelného pulsu je absorbována pigmentem chloupku (melanin) a převedena do vlasového kanálku a folikulu, který se tak zahřeje na požadovanou teplotu a je permanentně zničen.
Fotorejuvenace pleti: doporučený cyklus je 8 ošetření po 4 týdnech minimálně a vždy až po té, co je pleť dostatečně zregenerována. Permanentním poškozením původního kolagenu se podpoří tvorba vlastního kolagenu a dochází k vypnutí ochablých kolagenových vláken.

Více na www.smartpuls.cz.

 
Trvalá epilace, Fotoomlazení
Silná regenerace pleti. Ošetření akné, žilek, pigmentových skvrn, jizev, strií...
 
Na čem je založeno ošetření IPL

Záblesk světla se zachytí v pigmentu vlasové foli-kuly, pigmentace, v cévce dojde k zahřátí a koa-gulaci, která se 7 - 10 dní vstřebává. U fotoreju-venace dochází k řízenému termickému poškození spodní vrstvy, díky kterému dojde během 14 dní k nové tvorbě kolagenových vláken a kolagenu. IPL využívá technologie CMP "konstantní multi-puls" tzn. požadovaná energie, je udržena prakticky po celou dobu trvání pulsu, energie je kontro-lována a řízena speciální technologií, která má za následek nejvyšší účinnost ošetření s minimální bolestivostí. Flexibilita přístroje zároveň zvyšuje bezpečnost a kvalitu výsledků ošetření.

 
Trvalá epilace
Je velmi účinná kdekoliv na těle u žen i mužů. Průměrný počet je kolem 3-7 ošetření. Fotoepilací lze dosáhnout až 95% redukce tmavých chloupků. Mezi sezeními se chloupky mohou pouze holit, v obličeji stříhat.
 
Fotorejuvenace
Ošetření by mělo být prováděno v intervalu 4 týdnů, obvykle se provádí 2-4 aplikace. Udržo-vací ošetření se doporučuje provést až za 3-6 měsíců. Ošetření působí lehkou termickou difúzi, která stimuluje produkci nových kolagenových vláken. Pleť je regenerována směrem na povrch. Do 14 dnů je pleť jako nová - zjemní vrásky. Zpevnění kontur obličeje, projasnění barvy pleti, zvýšení odolnosti pleti.
 
Pigmentové skvrny různého původu
Výborné výsledky již po 1. ošetření. Obvykle 2-4 ošetření. Čím tmavší skvrna, tím vyšší účinek.
 
Rozšířené žilky, hemangioma (červený uzlík)
Počet ošetření závisí na velikosti plochy a hustotě žilek. Ošetření se provádí každé 3-4 týdny, celkem cca 4 ošetření. Dojde k silné rege-neraci postižených míst. Světelný paprsek se zachytí v červeném pigmentu, dojde k zahřátí a žilka se během 7 - 10 dnů vstřebá.
 
Akné
Ošetření je doporučeno každé 3-4 dny po dobu 4 týdnů, tzn. cca 8 ošetření. Při ošetření dojde k tepelnému zničení bakterií akné a je prove-deno rozbití protizánětlivých stavů a silně se podpoří hojení. Po této kúře se pleť vyhladí a zjemní se i jizvičky, které akné doprovázely.
 
Jizvy a strie
3-5 ošetření, nejdříve po 4 týdnech. Při ošetření dochází k regeneraci pleti zevnitř na povrch, vytváří se nová kolagenová vlákna. Všechny typy jizev reagují dobře na tento typ ošetření. Nelze zaručit úplné zmizení jizvy, ale lze dosá-hnout velice uspokojivých výsledků i u starých koloidních jizev.
 
Orientační ceník - 1 ošetření

:: TRVALÁ EPILACE

 

Horní ret
600 až 900,-
Brada 800 až 1400,-
Celý obličej 1800 až 2400,-
Mezi obočí 300 až 500,-
Popaží 1500 až 2200,-
Třísla 1500 až 2500,-
Předloktí 1500 až 2500,-
Záda 3500 až 6900,-
Větší plochy 1200 až 8000,-

 

Ceny epilací jsou orientační, závisí na množství a rozsahu ochlupení. Závisí na množství pulzů. Při epilaci více míst na těle se cena za jednotlivé epilace snižuje. Před každým ošetřením se cena dohodne dopředu.

:: FOTOREJUVENACE

Celý obličej 2000 až 2600,-
Obličej, krk a dekolt 3800 až 4200,-
Část obličeje 800 až 1400,-
Okolí očí 800 až 1200,-
Pokožka rukou

1900,-

:: AKNÉ

 

Obličej 600 až 1400,-
Horní část zad 1900,-
Hrudník 1200,-

 


:: ODSTRANĚNÍ PIGMENTACÍ, ŽILEK

(dle počtu pulzů)

1-5 500,-
5-10 850,-
10-15 1000,-
15-20 1250,-
20-30 1500,-
Celý obličej 2200 až 2500,-


 
Kontraindikace
:: v těhotenství
:: při epilepsii a záchvatových onemocněních
:: při poruchách srážlivosti krve
:: při extrémně tmavé, opálené pleti
:: při čerstvém opálení
:: otevřené rány
:: dermatologické problémy (s výjimkou akné)
 
Přípravky po ošetření IPL
Po ošetření přístrojem IPL doporučujeme používat přípravky s regeneračními, zklidňujícími a omlazujícími účinky - laserová kosmetika.

U nás jste v péči kvalifikovaných odborníků!
Konzultace s lékařem

 


copyright © 2008 - 2021 - Estetické centrum Komfort. Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.