Salon krásy Komfort

Estetické centrum Komfort
Akce
 
Diagnostika pleti
Vyšetření znamének
Ženská tajemství
Moderní léčba křeč. žil
Permanentní makeup
Dieta Medidiet
Phytomer
Medik8
 
Články v tisku
Naše paleta služeb
 
Mezo nitě
Dermolissage (der. abraze)
Výplně vrásek
INJEKČNÍ LIPOLÝZA
Mikrojehličkování
 
Lékařská kosmetika
IPL Laser - Nová generace
IPL laser
Liposukce
Lymfodrenáž
Masáže
Kosmetika
Solárium
Vizážistka
Dále nabízíme
 
Kontakty
Nabídka zdrav. prostor
Naši partneři
IPL Laser - Nová generace
PERMANENTNÍ DEPILACE

ODSTRANĚNÍ OCHLUPENÍ NA TĚLE I NA OBLIČEJI

Nebaví vás stále se holit nebo podstupovat bolestnou depilaci voskem?
Pak jsme tu pro vás a nabízíme depilaci laserovým paprskem. Principem je tepelná destrukce chloupků i jejich cibulky. Dva až tři dny před zákrokem je důležité chloupky oholit žiletkou, aby v určený den měly asi dva milimetry. Takto narostlé chloupky musejí být proto, že paprsek laseru dokáže zničit jen ty, které jsou v aktivní růstové fázi. Jelikož se ale chloupky nacházejí v různých fázích růstu, je nutné opakovat výkon několikrát, na obličeji asi 6krát, na těle 6-8krát. Při vlastní proceduře je nutné mít na očích speciální ochranné brýle, bez nichž hrozí poškození zraku. Laser je opatřen chlazením, které nejprve "zmrazí" pokožku a pronikající paprsek vás pak jen lehce "štípne". Zákrok je velmi rychlý, po něm se pak aplikuje zklidňujicí krém. Je ovšem nutné počítat se zarudnutím, pocitem pálení nebo mírným otokem, vše ale po několika hodinách zmizí. Podepilační péče spočívá v tom, že se vyhnete slunečním paprskům a budete používat krémy s vysokým faktorem.

 
Krása a zdraví díky nové technologii

Bezbolestná trvalá epilace, vypnutí a omlazení pokožky a léčba akné - LASER IPL Spa Lineipl
Sofistikovaná platforma pro estetickou léčbu

• Bezbolestná trvalá epilace
• Vypnutí pokožky
• Omlazení pokožky (odstranění cévních a pigmentových lézí)
• Léčba akné

• rychlá a vysoce efektivní technika ošetření „In-Motion“ (v pohybu)
• viditelné výsledky již po prvním ošetření
• bezbolestné, pohodlné a rychlé ošetření
• neinvazivní metoda – žádná anestezie, rány a jizvy
• po zákroku není potřeba žádná rekonvalescence

AFTTM - unikátní patentovaná technologie
Spa SHRTM je sofistikovaná platforma pro estetickou léčbu využívající technologii AFTTM (Advanced Fluorescence Technology). AFTTM představuje novou generaci rozšířené technologie pulsního světla sloužící k bezbolestné trvalé epilaci, vypnutí a omlazení pokožky (odstranění pigmentových a cévních lézí) a léčbě akné.

Odstranění ochlupení na těle i obličeji
V dnešní době je epilace nejpopulárnější a nejvíce rozšířenou procedurou v kosmetické dermatologii. Nejúčinnější variantou pro trvalou redukci a dlouhodobé odstranění ochlupení je epilace pomocí nové revoluční AFTTM technologie – čtvrté generace technologie pulsního světla (IPL). Epilaci je možno provést kdekoliv na těle i na obličeji. Ženy se nejčastěji snaží zbavit nežádoucího ochlupení v oblasti obličeje (oblast horního rtu a brady), třísel, podpaží, předloktí a nohou. Pro muže jsou navíc zajímavé oblasti krku, ramen, hrudníku a zad. Zákrok je neinvazivní a po ošetření není potřeba žádná rekonvalescence, pacient se může hned po ošetření vrátit k běžným aktivitám.

Kolik ošetření je potřeba?
Všechny chloupky prochází klidovým a růstovým stádiem. Ošetření zasáhne pouze folikuly, které aktivně produkují chloupky v období ošetření. V tomto stavu (růstové stádium) se jich nachází v každé lokalitě na těle určité množství (15 – 40%). Zbývající folikuly musí nejdříve dosáhnout růstové fáze a potom mohou být teprve efektivně odstraněny. Z toho důvodu musí být ošetření opakováno, dokud všechny folikuly
chloupků neprojdou růstovou fází. Klinické studie uvádí, že jsou potřeba obvykle čtyři ošetření v rozmezí 1 až 2 měsíců.

Jak funguje AFTTM technologie?
AFTTM technologie pracuje s vlnovou délkou, která je nejefektivnější ze všech vlnových délek používaných pro trvalou epilaci. Technologie AFTTM využívá sérii rychle se opakujících pulsů s nízkou hustotou energie. Paprsek proniká bezbolestně do kůže a zasahuje pigment (melanin) ve folikulu chloupku a jeho cibulku. Folikul chloupku absorbuje dodanou energii, čímž dojde k jeho zahřátí. Po zahřátí nad bod tepelné destrukce dojde ke zničení folikulu chloupku a zamezení vzniku chloupku nového. Výsledek: trvalé odstranění ochlupení bez potřeby rekonvalescence

Kdo může být ošetřen?
Díky unikátním technickým parametrům a chladícímu mechanizmu mohou být efektivně a bezbolestně ošetřeny všechny typy kůže a většina typů chloupků. Pro dosažení lepších výsledků jsou parametry pro ošetření nastavitelné pro jednotlivé typy kůže, strukturu chloupku a různá místa na těle. Ošetření lze provádět kdykoliv, bez ohledu na roční období.

Vypnutí a omlazení pokožky, léčba akné
Systém Spa SHR™ nabízí kromě hlavice pro trvalou epilaci ještě další tři hlavice - pro vypnutí a omlazení pokožky a léčbu akné.

•Trvalá epilace (SHR)
•Omlazení pokožky (SSR)
•Vypnutí pokožky (SST)
•Léčba akné (SAC)

Je ošetření bolestivé?
Ošetření je bezbolestné. Hlavice přístroje obsahuje kontaktní chlazení kůže, které umožňuje dodat do chloupků více energie a efektivněji a bezbolestně je tak odstranit.

Je zákrok bezpečný?
Parametry přístroje Spa SHRTM jsou speciálně navrženy tak, aby odpovídaly Vašemu typu kůže a typu chloupku a zajišťují tak výjimečně přesné a jemné ošetření. Ihned po ošetření se může na ošetřené oblasti objevit mírné začervenání, jako při spálení od slunce, které však během jednoho dne vymizí.

Jak dlouho ošetření trvá?Hlavice přístroje je díky technice ošetření v pohybu – IN-MotionTM, tedy plynulým pohybem po ošetřované oblasti a nikoliv separovaným přikládáním hlavice, schopna pokrýt relativně velké oblasti velkou rychlostí bez rizika neúmyslného vynechání některých míst. Celková doba ošetření závisí na velikosti ošetřované plochy. Oblast nad horním rtem a podpaží zabere pouze několik minut, nohy mohou vyžadovat až hodinu.

Technologie IN-MotionTM společně s kontaktním chlazením pokožky představují průlom v oblasti zajištění pohodlí klienta při ošetření, bezpečnosti ošetření a efektivity výsledků, zajišťují dokonalou ochranu pokožky a minimalizaci rizika poranění nebo bolesti.

 
Ceník
TRVALÁ EPILACE .. CENA ZÁKROKU
Epilace horního rtu .. 700,- až 900,-
Epilace brady .. 1000,- až 1400,-
Epilace rtu+brady .. 1500,- až 1800,-
Epilace kotlety .. 600,-
Epilace obočí .. 300,- až 500,-
Epilace tváře .. 700,- až 1000,-
Epilace krku .. od 700,-
Epilace podpaží (obou) .. 1800,- až 2000,-
Epilace předloktí (obou) .. 2000,-
Epilace celé ruce .. 3000,-
Epilace hrudník .. 3000,-
Epilace prsních dvorců .. 700,-
Epilace břicha .. 3000,-
Epilace okolo pupku .. 800,-
Epilace třísla obyč. .. 2500,-
Epilace Bikiny .. 3000,-
Epilace brazílie .. 3500,- až 4000,-
Epilace lýtek .. 3000,- až 4000,-
Epilace stehna .. 4000,- až 5000,-
Epilace hýždě .. 2000,- až 2500,-
Epilace horní část zad .. 3000,-
Epilace dolní část zad .. 3000,-
 
Balíčky

Lýtka .. 4000,-
Bikiny+třísla .. 3000,-
Podpaždí .. ZDARMA

Stehna .. 4500,-
Brazílie .. 4000,-
Podpaždí .. ZDARMA

Lýtka .. 4000,-
Třísla .. 2500,-
Podpaždí .. ZDARMA

Předloktí .. 2000,-
Lýtka .. 4000,-
Třísla .. 2500,-
Podpaždí .. ZDARMA

Uvedená cena je za jedno ošetření!

Odborná konzultace s lékařem ZDARMA.

Ceny se odvíjí od velikosti ošetřované lokality. Uvedené ceny jsou vč. DPH.

 


copyright © 2008 - 2021 - Estetické centrum Komfort. Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.