Salon krásy Komfort

Estetické centrum Komfort
Akce
 
Diagnostika pleti
Vyšetření znamének
Ženská tajemství
Moderní léčba křeč. žil
Permanentní makeup
Dieta Medidiet
Phytomer
Medik8
 
Články v tisku
Naše paleta služeb
 
Mezo nitě
Dermolissage (der. abraze)
Výplně vrásek
INJEKČNÍ LIPOLÝZA
Mikrojehličkování
 
Lékařská kosmetika
IPL Laser - Nová generace
IPL laser
Liposukce
Lymfodrenáž
Masáže
Kosmetika
Solárium
Vizážistka
Dále nabízíme
 
Kontakty
Nabídka zdrav. prostor
Naši partneři
Masáže
Masáže

Omlazující Prestige
Darujte zralé a povadající pleti luxusní masáž Prestige, která znásobí výsledný efekt ošetření Bioline. Kombinace propracovaných technik této masáže okysličí vaši pleť a vyhladí ji. Pocítíte dokonalé uvolnění a pleť budete mít správně připravenou na následné kosmetické ošetření.
Prestige má liftingové a energizující účinky. Očekáváte-li od kosmetického ošetření omlazení a vyživení pleti, jedná se o vhodnou masáž právě pro vás.

Jemná Caress
Mnoho žen má velmi citlivou pleť a křehké kapiláry, které praskají. Ideálním řešením je ošetření doplněné uvolňujícími tahy masáže Caresse. Pleť relaxuje, okysličí se a podpoří regeneraci tkáně. Užijte si tuto uklidňující masáž, která vás odvede pryč od stresu a vypětí, které zažíváte.
Harmonická obnova rovnováhy pleti vede k získání zdravějšího vzhledu pleti a pocitu komfortu.

Harmonická ABC na pleť
Masáž ABC může doplnit jakékoli ošetření Bioline. Skládá se ze tří částí, které na pokožku obličeje působí všemi směry. První část masáže vám zajistí vypnutí pleti a její pružnost, a to díky jejímu okysličení a regeneraci. Druhá část masáže zmírní otoky a váčky pod očima, podpoří odstranění toxických látek a zlepšení toku lymfy. Třetí, akupresurní část stimuluje a harmonizuje orgány v těle a znásobuje účinek vašeho ošetření.
Pokud chcete maximalizovat účinek ošetření a potřebujete si ještě více odpočinout, pak si dopřejte masáž ABC v kombinaci s masáží Prestige nebo Caresse.

Harmonická ABC na tělo
Harmonizujte své tělo masáží ABC. Je vhodná pro každého a doporučujeme ji jako základní masáž k ošetřením proti celulitidě, detoxikaci a celkovému formování postavy, a k jakémukoli tělovému ošetření Bioline. První část masáže uvolní svalové napětí a okysličí tkáně. Druhá část masáže  zlepší funkci lymfatického systému a s tím související detoxikaci. Zbavíte se otoků na celém těle, a obzvlášť nepříjemných otoků nohou. Třetí,  akupresurní část masáže stimuluje a harmonizuje orgány v těle a znásobí účinek prováděného ošetření.

 


copyright © 2008 - 2021 - Estetické centrum Komfort. Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.