Salon krásy Komfort

Estetické centrum Komfort
Akce
 
Diagnostika pleti
Vyšetření znamének
Ženská tajemství
Moderní léčba křeč. žil
Permanentní makeup
Dieta Medidiet
Phytomer
Medik8
 
Články v tisku
Naše paleta služeb
 
Mezo nitě
Dermolissage (der. abraze)
Výplně vrásek
INJEKČNÍ LIPOLÝZA
Mikrojehličkování
 
Lékařská kosmetika
IPL Laser - Nová generace
IPL laser
Liposukce
Lymfodrenáž
Masáže
Kosmetika
Solárium
Vizážistka
Dále nabízíme
 
Kontakty
Nabídka zdrav. prostor
Naši partneři
Přístroje
Přístroje

:: IPL laser (intenzivní pulsní světlo), trvalé odstranění nežádoucích kosmetických vad: epilace, fotorejuvenace (omlazení), akné, pigmentace, cévní léze (rozšířené žilky), jizvy a strie, tetování.

Přístroj SMART puls byl speciálně vyvinut na kosmetické účely a ošetření pleti, včetně kosmetické permanentní epilace a fotorejuvenace. Přístroj pracuje jako tzv. intenzivní pulzní světlo (IPL), jehož efekt je založen na spektru o různých vlnových délkách. Tato technologie používá viditelných a bezpečných záblesků světla xenonového světelného zdroje. Viditelné světlo se na krystalu aplikátoru rozptýlí a projde jím na kůži, která má být ošetřena.
Epilace: doporučený cyklus je 4-7 sezení po 4-12 týdenním intervalu. Energie světelného pulsu je absorbována pigmentem chloupku (melanin) a převedena do vlasového kanálku a folikulu, který se tak zahřeje na požadovanou teplotu a je permanentně zničen.
Fotorejuvenace pleti: doporučený cyklus je 8 ošetření po 4 týdnech minimálně a vždy až po té, co je pleť dostatečně zregenerována. Permanentním poškozením původního kolagenu se podpoří tvorba vlastního kolagenu a dochází k vypnutí ochablých kolagenových vláken.

:: Chromoterapie (zlepšení kvality pleti, barvou a teplem k viditelnému omlazení pleti).

:: Ultrazvukový peeling Elite (čištění a zjemnění povrchu pleti a odstranění nečistot v pórech, omlazuje a zlepšuje vzhled pigmentových skvrn).

Ultrazvukový peeling je systém kožní hygieny a regenerace, který působí na základě ultrazvukových vibrací. Pomocí tohoto přístroje je možné provést odstranění staré kůže, dále pak provést hydrataci, čištění a posílení svalů. U obličejové části aniž by došlo k poškození pleti.
Ultrazvukový peelingový přístroj používá elektrický obvod, který vysílá impulsy do špachtle, jež obsahuje šest sfázovaných měničů. Ty sdružují svoji energii, aby zvýšili její intenzitu při velmi nízké frekvenci ultrazvuku. Frekvenci, při které ultrazvuk kmitá je 28,5 kHz. Elektrická energie se přeměňuje na chvění deformující svou molekulární strukturu při stejné frekvenci, přičemž vznikají ultrazvukové vibrace.

:: Ionizér (regenerace podkoží), okysličení pleti, čištění pórů, ošetření mastné pleti, akné, odstraňování lupů z vlasové pokožky, desinfekce po depilaci.

Patří do řady masážních a kosmetických přístrojů. První faktor působící na pleť je dráždivý vysokofrekvenční proud, který zlepšuje prokrvení, mikrocirkulaci, vstřebávání, zlepšuje se i látková výměna povrchových i podpovrchových tkání. Druhým faktorem působení na pleť je vznik ozonu, kdy je známý jeho desinfekční účinek.

:: Lasery (jizvy, vrásky, opary, akné).

Podporuje vlivem světla látkovou výměnu. Regeneraci buněk, čímž se urychluje tvorba tkáně a tím se zkracuje doba hojení. Zvýšená látková výměna vyžaduje vyšší dodávky kyslíku, především tam, kde krví v kapilárách nemůže být přiváděn kyslík, totiž na povrchu pleti tento kyslík umíme dodat pomocí kosmetických přípravků. Tento přístroj podporuje rozmnožování T-lymfocytů v krvi a posiluje tak imunitní systém organismu.

:: Mikrokamera - Provádíme diagnostiku pleti speciální mikrokamerou, určení typu a citlivosti pleti, určení hydratace pleti a určení hloubky vrásek. Podle výsledků testů doporučíme ošetření ošetření na míru pro vaši pleť.

:: Termoforéza (vyhlazování a žehlení vrásek).

Metoda sloužící k ošetřování svalů a tkání v obličejových a vybraných tělových svalových partií. Vhodnými tvary a velikostmi proudových impulsů dochází k lymfodrenáži a prokrvení pleti.
 


copyright © 2008 - 2021 - Estetické centrum Komfort. Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.