Salon krásy Komfort

Estetické centrum Komfort
Akce
 
Diagnostika pleti
Vyšetření znamének
Ženská tajemství
Moderní léčba křeč. žil
Permanentní makeup
Dieta Medidiet
Phytomer
Medik8
 
Články v tisku
Naše paleta služeb
 
Mezo nitě
Dermolissage (der. abraze)
Výplně vrásek
INJEKČNÍ LIPOLÝZA
Mikrojehličkování
 
Lékařská kosmetika
IPL Laser - Nová generace
IPL laser
Liposukce
Lymfodrenáž
Masáže
Kosmetika
Solárium
Vizážistka
Dále nabízíme
 
Kontakty
Nabídka zdrav. prostor
Naši partneři
Lymfodrenáž
Lymfodrenáž

Lymfo-drenáž - je v současné době velmi populární metodou, která umožňuje odstraňování celulitidy, napomáhá k celkové detoxikaci organismu, zlepšuje metabolizmus a fyzickou kondici až o 15%.

Lymfatický systém je nedílnou součástí imunitního systému a také informačního systému člověka. Je to vlastně jediný systém, jenž uchovává a transportuje z těla ven škodliviny, které jednak vznikají při funkci organismu, jednak do něj vnikají z vnějšího prostředí vzduchem a potravinami. Protože je tento systém hlavním faktorem obranyschopnosti organismu, má rozhodující podíl na všech nemocech dnešní doby. Hlavní funkcí lymfatického systému je vstřebávání přebytečné tekutiny a její návrat do krevního řečiště, vázání tuků a účast na fungování imunitního systému. Uzliny zachycují nečistoty proudící lymfou a vylučují je z organismu. Lymfa tedy odvádí z těla všechny toxické látky, které naše tělo přijímá. Za normálních okolností protéká lymfatickým systémem denně zhruba 4 litry tekutin. Obsahují vodu, bílkoviny, tuky, soli, odumřelé buňky, baktérie, látky vzniklé jako odpad metabolických procesů. Nadměrné zatížení lymfatického systému toxiny, stresem, příp. poškození lymfatických cév úrazem, operací, infekcí apod., se většinou nejprve projevuje "obyčejnou" únavou nohou, později celého těla, psychickým podrážděním, otékáním nohou především v oblasti kotníků, hlavně večer a po velké námaze, později otoky v břiše nebo v obličeji, často přisuzovaným otylosti, lymfedémy, otoky očních víček, mízních uzlin, dechovými potížemi bez zřejmé vnější příčiny, sklonem k infekčním nemocem z oslabení imunitního systému a v neposlední řadě vznikem nádorových onemocnění.

PNEUVEN je přístroj na tlakovou terapii s počítačovou bází, která je založena na přerušované kompresi končetin a vytváří tlakové vlny, které pomáhají udržovat vyvážený stav proudění krevním a lymfatickým systémem. Tato speciální masáž má za úkol obnovit a zvýšit oběh lymfy. Lymfatický systém totiž nemá svoji pumpu. Jestliže nepracuje nebo je jeho činnost zpomalena, zůstávají zbytky látkové výměny v tkáních. Tukové buňky zvětšují svůj objem, vytvářejí se tukové polštářky, pomerančová kůže a otoky. Pomocí cíleného masážního tlaku a směru je možné lymfu aktivovat a dosáhnout odplavení škodlivin z těla ven. Tento způsob masáže má velmi silný drenážní účinek (celulitida, obezita).

Tříselný - odblokování lymfatických uzlin stlačením lymfatického souboru uzlin (doporučuje před operací křečových žil, otoky, před liposukcí)

 1. Fyziologický - zpevňující, rychlá stimulace krevního a lymfatického oběhu (obezita, stres, detoxikace organizmu, po cvičení, dobrá kondice a pružnost pokožky). Toto ošetření je ideální jako doplněk většiny jiných ošetření nebo jako prevence.
 2. Sekvenční - jemný drenážní účinek podobný masáži (nejlepší před a po operaci křečovitých žil lehké edémy).
 3. Lymfatický - dokonalé nahrazení lymfatické drenážní masáže, působením tlaku dochází k uvolnění škodlivých látek a detoxikaci organizmu
 4. Kombinovaný - jak již název naznačuje, jedná se o kombinaci všech předchozích způsobů ošetření

   

Tlaková terapie se provádí nasunutím ošetřované části těla do speciálních kalhot rozdělených do mnoha nafukovacích komor a po napuštění vzduchu dosáhneme přesně kontrolovaného tlaku, kterým působíme na ošetřované končetiny.

 

Účinky lymfo-drenáží:

 • podpora hubnutí
 • pročišťující účinky
 • prevence křečových žil – velmi vhodné při sedavém zaměstnání nebo nedostatku pohybu
 • protiotokové účinky, tišení bolesti po operaci a urychlení uzdravujících procesů
 • před nebo po liposukci a dalších estetických zákrocích na těle

Kontraindikace:

 • kožní infekce
 • horečnaté a infekční onemocnění
 • vnější silné křečové žíly
 • vysoký krevní tlak
 • srdečně oběhové dekompenzace
 • těhotenství
 • onkologická onemocnění
 • závažná nedostatečná činnost srdce, dýchání a ledvin
 • zvýšená činnost štítné žlázy

Připravili jsme pro Vás permanentku na lymfodrenáže:

10 ošetření - 4000,- Kč*
5 ošetření - 2150,- Kč*

*(pův. cena 480,- Kč / ošetření)

 

Aktivace lymfatického systému
Mírným tlakem provádějte krouživé pohyby v nadklíčkové jamce celou plochou prstů. Pohybujte kůží proti podkoží.

 

Odborná konzultace s lékařem ZDARMA.

Dechová cvičení k rozproudění lymfy
Lehněte si na záda a pokrčte nohy v kolenou. Při nádechu veďte směr nádechu do břicha, nafukujte břicho jako balón – záda jsou stále na podlaze.

Ošetření lymfatických uzlin v tříslech
Provádějte vleže oběma rukama. S nataženými prsty provádějte kroužky celou plochou prstů. Snažte se kůži udržet a pohybovat jí proti podkoží. Vše provádějte jemně, s lehkým zesílením tlaku směrem do třísla. Postupujte od zevní strany k vnitřní. Každý kroužek (masáž provádějte vždy směrem k srdci) opakujte 3-5x na místě.

Ošetření nohou s použitím kosmetického přípravku
Po nanesení přípravku na nohy jemně potřete stehna a hýždě rovnými tahy dle obrázku, zpočátku od kolen nahoru, pak od poloviny bérců a nakonec od kotní

 

ků nahoru. Poslední celkový tah ukončete až v tříslech.
Aplikace na bocích, hýždích a břichu také směrem k tříslům, kde jsou umístěny lymfatické uzliny, jedny z hlavních sběračů zplodin látkové výměny.

 

 

SCHÉMATICKÉ ZNÁZORNĚNÍ LYMFATICKÝCH BODŮ NA PŘEDNÍ STRANĚ TĚLA

Stimulace lymfatických cest = otevření lymfy před přístrojovou lymfodrenáží

SCHÉMATICKÉ ZNÁZORNĚNÍ LYMFATICKÝCH CEST NA ZADNÍ STRANĚ TĚLA

Informovaný souhlas.doc

 


copyright © 2008 - 2021 - Estetické centrum Komfort. Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.